[X] REKLAMI KAPAT

[X] REKLAMI KAPAT

İŞÇİOĞLU OTOMOTİV-Scania-Mercedes-Cargo-Bmc

İŞÇİOĞLU OTOMOTİV-Scania-Mercedes-Cargo-Bmc

Telefonlar

0352 327 28 27

Website Paylaş

Firma Detayları

_1977 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermek üzere Syn.RAMAZAN İŞÇİ tarafından YAHYALI KAYSERİ DE Sanayi Sitesinde kurulan firmamız, 2004 yılında yeniden yapılandırmaya giderek KAYSERİYE gelmiştir. Kurulduğu günden itibaren üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde aranan firmalar arasında yer almıştır.Bmc-Ford-Mercedes-Scania Yedek Parça…
İŞÇİOĞLU OTOMOTİV 2007 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Yeni iş yerine ve hizmetinize açılan BMC-CARGO-MERCEDES-SCANİA ÖZEL BAKIM SERVİSİNİ de faliyete geçirmiştir.
yeni işyeri, ÖZEL BAKIM SERVİSİ- FREN SERVİSİ -YEDEK PARÇA-TOPTAN VE PERAKENDE MADENİ YAĞ satışlarıyla faaliyetlerine buradan devam etmektedir.
Firmamız elde etmiş olduğu bilgi ve 38 yıllık tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış ve satış sonrası ve özel servis ağıyla hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.
Gelişen sosyal ve ekonomik yapı çerçevesinde firmamız sizlere daha yakın olabilmek amacıyla 2008 yılından itibaren elektronik ortamda kampanya, yeni ürün takibi, müşteri bilgilendirme,SERVİS hizmetleriylede daha hızlı ve güvenli olarak sürdürecektir.

http://isciogluotomotiv.com/

 __________________________________________________________


__________________________________________________________Yanıtla

You must be logged in to post a comment.